جلسه ستاد رمضان با هدف هم اندیشی و سازماندهی خدمت رسانی به نیازمندان با حضور معاون فرماندار، مدیر کمیته امداد، معاون مشارکتهای مردمی و روحانی زکات و جمعی ازروسای ادارات و خیرین و نیکوکاران در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.   

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان رامسر،پرویز سرایی مدیر کمیته امداد امام(ره) ،بیان کرد: این جلسه پیرامون اطلاع رسانی و فرهنگ سازی موضوع انفاق ،احسان و برنامه های ماه مبارک رمضان بویژه احیای زکات ، از سوی مسئولین ، مبلغین ، ائمه جمعه و جماعات مساجد و دهیاران به عنوان سفیران دولت و همیاران امداد بین روستائیان در ماه مبارک رمضان مطالبی عنوان شد.

محمدآزاد معاون فرمانداری در این جلسه اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان ضروری است که اقدامات و هماهنگی های لازم بین دستگاهها، خیرین و نهادهای مردمی به منظور خدمات رسانی بهتر و بهره مندی خانواده های بی بضاعت از کمک های خیریه انجام شود.

در ادامه سرایی مدیر کمیته امداد، از مردم نیک اندیش که همواره پیشتاز در کارهای خیر هستند تشکر کرد و گفت: درسال گذشته(1393) کل هزینه اطعام و افطاریه و کالاهای توزیع شده (بریال) بیش 695 میلیون ریال بوده و فرمود درسال جاری بنا داریم از خانواده های بیشتری بازدیدبعمل آوریم و بیشتر مساعدت صورت گیرد.

به گزارش جابرمددی مقدم مسئول روابط عمومی کمیته امداددر پایان جلسه کلیپی از بیانات رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در مورد ماه مبارک رمضان بهمت فناوری اطلاعات کمیته امدادتهیه و پخش شد.