X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

رئیس شورای اسلامی استان مازندران در گفتگو با موج شمال:

ورود عضو علی البدل به شورای شهر رامسر حداقل 3 ماه طول می کشد 

 

رئیس شورای اسلامی استان مازندران با خبر تایید سلب عضویت یکی از اعضای شورای شهر رامسر در جلسه امروز شورای حل اختلاف استان مازندران گفت:عضویت یکی از اعضای شورای شهر رامسر به علت مشکلات حقوقی درشورای حل اختلاف استان مازندران طرح شد که به اتفاق ارا رای آورد .

حمید رضا افراشته در مصاحبه با موج شمال با اشاره به اینکه بردن آبروی مسلمان برای هیچ کسی لذت بخش نیست گفت:بنده برای پیگیری کارهای این عضو شورای شهر چند روز را به رامسر آمدم و با فرماندار و اعضای شورای شهر جلسه گذاشتم .

وی گفت:مشکل حقوقی این عضو شورای شهر رامسر با رضایت شاکی خاتمه نمی یابد و دلیل اینکه مدت زمان این حکم طولانی شد به این دلیل بود که قانون به وی اجازه می داد 6 جلسه متوالی غیبت نماید و وی با سپری شدن 5 جلسه دوباره به شورا آمد و باز هم می توانست 7 جلسه دیگر در نهایت 12 جلسه غیر متوالی غیبت نماید.

وی با اشاره به اینکه با صدور حکم اولیه ، این عضو می تواند اعتراض کند و برای صدور حکم قطعی حداقل یک پروسه 3 ماهه طول می کشد گفت:به علت تراکم پرونده ها و فقدان شعب مختلف صدور نهایی حکم سلبیت ، ممکن است رای جایگزینی عضو علی البدل پروسه طولانی را سپری نماید.

وی با اشاره به اینکه ما مشکل حقوقی عضو شورای شهر رامسر را از رسانه ها شنیدیم و پیگیر موضوع شدیم گفت:اعضای شورای حل اختلاف نیز امروز در خصوص اینکه جرم مرتکب شده در خارج از شورا انجام شده یا داخل شورا با هم اختلاف داشتند که مطرح شد این جرم قبل از شورا اتفاق افتاده و صلاحیت عضو زیر سوال رفته است.

وی در قسمت بعدی سخنانش گفت:بحث جذب نیرو در شهرداری ها به صورت آزمون است و چون شهرداری ها خود کفا هستند برخی از آنها بدون رعایت حقوق مردم به هم نان قرض می دهند و مبادرت به جذب نیرو می کنند که شهرداری کلارآباد در این خصوص هیچ تخلفی ندارد.

افراشته گفت:من خودم دانشجوی بیکار دارم ولی با توجه به اینکه کلارآبادی ام هیچ گاه اجازه نمی دهم فرزندانم در شهر خودم آزمون شهرداری دهد و برای این کار به آنها می گویم تا به شهرهای اطراف بروند که خدای نکرده شائبه تبانی به وجود نیاید.